O firmie

Przedsiębiorstwo TRAK działa od 1992 roku. Wizytówką firmy jest dobre imię, ściśle związane z jakością. Wysoka jakość towarów połączona z partnerskim stosunkiem do kontrahentów zaowocowała dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, co pozwoliło ugruntować pozycję firmy na lokalnym rynku. Rozwój firmy pozwolił na rozszerzenie oferty handlowej, wprowadzenie ważnych z punktu widzenia Klienta usług oraz zwiększenie elastyczności cen.

Obecnie nasza firma przetwarza ponad 10 tysięcy m3 drewna rocznie, w naszym posiadaniu znajdują się m.in. 4 traki taśmowe poziome, suszarnia komorowa sterowana komputerowo i szereg wielu urządzeń unowocześniających funkcjonowanie procesu produkcyjnego. Posiadamy stolarnię z odpowiednimi maszynami, która jest uzupełnieniem naszej kompleksowej działalności w zakresie drewna.

Naszymi odbiorcami są zarówno duże przedsiębiorstwa (również eksport) jak i klienci detaliczni – chcemy zaspokoić potrzeby każdego trafiającego do Nas Klienta. Zatrudnienie 30 osób, posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe pozwala na sprostanie wymaganiom, jakie stawia współczesny, konkurencyjny rynek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz ktualnym cennikiem.
W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z rzygotowanego formularza.